Maxxum 115-150 Multicontroler

5 MODELI O MOCY OD 116 DO 145 KM
Modele ciągnika Maxxum Multicontroller zwiększają wydajność pracy operatora i maszyny dzięki zastosowaniu Multicontrollera Case IH. Dzięki nowej 8-biegowej, automatycznej przekładni przełączalnej pod obciążeniem ActiveDrive 8 24×24 obsługa ciągników Maxxum Multicontroller jest jeszcze łatwiejsza.

Opis

WYKORZYSTAJ DZIEŃ W PEŁNI

Dziś przedstawiamy nową linię ciągników, wyposażoną w liczne usprawnienia i nowości, dzięki którym nasze maszyny są jeszcze doskonalsze pod każdym względem i ponownie ustalają nowe standardy w swojej klasie mocy. Niezależnie czy szukasz zwrotnego, mocnego ciągnika do prac w gospodarstwie czy maszyny do prowadzenia upraw, która sprawdzi się równie dobrze w polu i na drodze, pamiętaj, że jest Maxxum Multicontroller.

NA WSKROŚ PRAKTYCZNY

Gdy zarządzasz firmą z biura, korzystając z najnowszych technologii, możesz liczyć na pewien standard wygód. A jednak mimo że dziś coraz częściej zarządzamy gospodarstwem bezpośrednio w polu, specjaliści z Case IH postarali się, aby przenieść tę wygodę do kabiny Twojego ciągnika. Dla współczesnych operatorów ich biuro to kabina ciągnika, w której mogą wykonywać najróżniejsze zadania, od sterowania narzędziem do monitorowania jego wydajności i odbierania telefonów. Dzięki Maxxum Multicontroller możesz robić to wszystko i jeszcze więcej równie wygodnie jak w każdym stacjonarnym biurze. Różne opcje foteli dostępne we wszystkich modelach sprawią, że nie poczujesz zmęczenia nawet po wielu godzinach pracy.

INTUICYJNA TECHNOLOGIA, PROSTE STEROWANIE

Intuicyjne elementy sterujące sprawiają, że ogromna moc ciągnika Maxxum jest dosłownie na wyciągnięcie ręki, zapewniając sterowanie bez żadnego wysiłku i swobodną obsługę. Osiągi ciągnika możesz łatwo opanować dzięki sprawdzonej i ergonomicznej konsoli Multicontroller™, precyzyjnemu oprzyrządowaniu i czytelnym wyświetlaczom, dostarczając moc dokładnie tam, gdzie i kiedy jest potrzebna.

DOSKONAŁE OŚWIETLENIE

Wczesne pobudki i praca do późna to konieczność w branży rolniczej. I właśnie dlatego specjaliści z Case IH zastosowali w najnowszej generacji ciągników Maxxum Multicontroller jeszcze silniejsze oświetlenie. Nowe światła robocze przednie i nowa stylizacja dachu obejmuje pełen pakiet oświetlenia o promieniu 360 stopni, abyś mógł wyraźnie widzieć nie tylko drogę przed sobą i to, co dzieje się z tyłu ciągnika, ale również zewnętrzne końce narzędzia.

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O WYDAJNOŚCI

Serce każdego ciągnika Maxxum Multicontroller stanowi jeden z najbardziej nowoczesnych, oszczędnych i wydajnych silników w branży, który umożliwia precyzyjne wykonanie każdej pracy bez zbędnych nakładów. W przypadku maszyn marki Case IH nie trzeba szukać dodatkowego zasilania zewnętrznego, ponieważ nasze silniki pochodzą ze spółki siostrzanej, czyli FPT Industrial, która produkuje jedne z najwyżej cenionych jednostek napędowych w branży rolniczej. Wszystkie modele tych ciągników, od czterocylindrowego Maxxum 115 Mutlicontroller o mocy 116 KM aż do sześciocylindrowego Maxxum 150 o mocy 145 KM (parametry znamionowe) wyposażono w czterocylindrowe silniki FPT o pojemności 4,5 litra, oprócz flagowego Maxxum 150 Multicontroller z sześciocylindrową jednostką 6,7 litra.

ACTIVEDRIVE 8

ActiveDrive 8 to nowa 3-zakresowa i 8-stopniowa przekładnia przełączalna pod obciążeniem marki Case IH, posiadająca po 24 biegi do jazdy do przodu i wstecz. Ponadto posiada ona wiele rozwiązań, zaprojektowanych z myślą o zwiększeniu wydajności ciągnika i zmniejszeniu zmęczenia operatora. Pierwszy zakres obejmuje prędkości do 10,7 km/h i został specjalnie stworzony pod kątem ciężkich prac kultywacyjnych. Drugi zakres jest podstawowym zakresem roboczym i pozwala pracować ciągnikiem z pełną mocą bez przerywania momentu obrotowego w zakresie prędkości 4,3-18,1 km/h. Na tym zakresie jest wykonywanych niemal 90% wszystkich prac w polu, na łąkach, a także prac wykonywanych za pomocą ładowacza. Do jazdy po drodze służy trzeci zakres przekładni, a funkcja omijania biegów umożliwia szybkie ominięcie biegów przełączalnych pod obciążeniem w celu rozpoczęcia jazdy na tym zakresie.

MAKSYMALNY UDŹWIG

Maxxum Multicontroller posiada maksymalnie cztery tylne i trzy międzyosiowe elektroniczne zawory hydrauliki zewnętrznej. Oznaczenie kolorami zaworów hydrauliki zewnętrznej oraz nowy układ tylnych zaworów po obu stronach górnego cięgła ułatwiają obsługę zaworów. Wydajna pompa hydrauliczna o zmiennej pojemności skokowej z kompensacją ciśnienia i przepływu jest opcjonalna. Zapewnia ona maksymalne natężenie przepływu oleju od 150 l/min przez złącze Power Beyond lub 100 l/min w każdym zaworze hydrauliki zewnętrznej. Przy udźwigu maksymalnym 7864 kg ciągniki Maxxum Multicontroller z łatwością podniosą każdy ciężar. Przedni TUZ o udźwigu 3100 kg jest opcjonalny.

ZWIĘKSZAJĄCA WYGODĘ I PRZYCZEPNOŚĆ

Amortyzowana oś przednia zapewnia większy komfort jazdy, zwiększa przyczepność i obniża zużycie paliwa. Drugi akumulator zamontowany w ciągnikach Maxxum Multicontroller zwiększa wygodę w polu i na drodze, a dodatkowo zapewnia lepszą przyczepność na glebie. Kompaktowe wymiary sprawiają, że promień skrętu ciągników Maxxum Multicontroller wynosi zaledwie 4,6 m. Dynamiczne błotniki zapewniają dodatkowe 30%, co pozwala w pełni wykorzystać szeroki kąt skrętu.

DOKŁADNOŚĆ CZYLI ZYSK

Ciągniki Maxxum Multicontroller są „przygotowane do pracy z systemem AFSTM Accuguide” i wyposażone w monitor dotykowy AFS Pro 700™. Dzięki temu Twój diler może wcześniej zamontować w ciągniku całkowicie automatyczny system naprowadzania integrowany z GPS/GLONASS, aby zapewnić Ci najwyższą w branży dokładność podczas prac polowych. Wystarczy dodać lokalną stację sygnału RTK+, aby od razu uzyskać dokładność 2,5 cm między przejazdami. Nie martw się o odbiór sygnału na dużych odległościach. Nasze oprogramowanie obejmuje aplikację xFill, która pokrywa nawet 20-minutowe przerwy w odbiorze sygnału RTK+, dzięki czemu system AFSTM trzymuje odpowiedni kierunek jazdy w miejscach przesłoniętych budynkami, itd.

MNIEJ POWTÓRZEŃ, WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ

Modele Maxxum Multicontroller wyposażono w system Headland Management Control II, który wspomaga operatora podczas skrętów na uwrociach. Każdą czynność w ramach sekwencji skrętu można zaprogramować wg czasu lub przejechanej odległości. Za pomocą magistrali ISOBUS III narzędzie może sterować ciągnikiem Maxxum Multicontroller, automatycznie regulując prędkość jazdy do przodu, położenie zaczepu i prędkość WOM-u oraz sterując pracą zaworów hydrauliki zewnętrznej zależnie od narzędzia. Nowa technologia AFS AccuTurn pozwala połączyć sterowanie jazdą na uwrociu i kierowanie ciągnikiem oraz zautomatyzować wszystkie czynności wykonywane na uwrociu.

NOWY POZIOM PRACY

Wszystkie ciągniki Maxxum wyposażono w szeroki wybór funkcji zapewniających doskonałą zwrotność i widoczność. Adaptacyjny układ kierowniczy ułatwia obsługę i zwiększa zwrotność ciągnika. Współczynnik przełożenia układu kierowniczego można wybrać na monitorze AFS Pro 700 z zaprogramowanych ustawień lub wprowadzić ustawienie indywidualne. Na nowym dżojstiku do obsługi ładowacza znajdują się przyciski do sterowania przekładnią napędową. Aktywne sprzęgło umożliwia zatrzymanie ciągnika, wolną jazdę lub zmianę biegu bez użycia sprzęgła. Prawdziwa przekładnia nawrotna przełączalna pod obciążeniem eliminuje straty napędu i trakcji przy zmianie kierunku jazdy na pochyłościach.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Maxxum 115-150 Multicontroler”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Menu