Agregat Grünlandprofi

Prawidłowa pielęgnacja i renowacja użytków zielonych to warunek uzyskiwania wysokiej jakości paszy. Agregat Grünlandprofi umożliwia zarówno umiarkowane, jak i bardzo intensywne zabiegi pielęgnacyjne. Modele GP 300 M1 i GP 600 M1 to idealne maszyny do renowacji intensywnie użytkowanych łąk i pastwisk. Grünlandprofi jest szczególnie przydatny w większych gospodarstwach, ale również w działalności usługowej (wykonując znakomitą pracę również na mniejszych powierzchniach). Funkcje agregatu pozwalają na jego użytkowanie kilka razy w roku.

Opis

Najwydajniejsza metoda podsiewu

Agregat Grünlandprofi jest wyposażony w cztery rzędy zębów o różnej grubości. Agresywność zębów 12 mm w dwóch pierwszych rzędach zwiększa się dzięki dużej masie całej maszyny, a w szczególności wału oddziałującego na te zęby. Ma to istotne znaczenie w pracy na mocno zachwaszczonych użytkach. Można korzystać z wielu opcji ustawień zębów i tym samym decydować o stopniu intensywności ich pracy. Dzięki szerokim możliwościom ustawień całego agregatu można go z powodzeniem używać w działalności usługowej. Od lekkiego podsiewu po intensywną renowację użytków zielonych – model GP sprawdzi się na każdym terenie zielonym.

Zalety agregatu GP

Agregat Grünlandprofi posiada ciężką, resorowaną włókę wyrównującą kretowiska oraz inne nierówności
Za włóką znajdują się dwa pola z zagiętymi, okrągłymi zębami sprężynowymi o różnej grubości; jest to unikalne rozwiązanie w technice rolniczej
Narzędzi roboczych można używać pojedynczo (na przykład tylko wału) lub w kombinacji z innymi narzędziami roboczymi

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Agregat Grünlandprofi”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Menu