Agregat GK

Agregat Grünlandkombi dostępny jest w dwóch szerokościach roboczych (2,5 m i 3 m) i z 3 różnymi typami wału (wał Cambridge Ø 390 mm, wał Cambridge Ø 530 mm bądź wał zębaty Ø 410 mm). W praktyce pielęgnacji użytków zielonych sprawdza się równoczesny podsiew traw siewnikami APV (siewniki pneumatyczne PS i multidozowniki MD).

Opis

APV oferuje innowację w zakresie pielęgnacji użytków zielonych, której od dawna oczekują hodowcy bydła mlecznego: kombinację do użytków zielonych złożoną z brony chwastownika i wału dogniatającego, które można rozdzielić. Agregat Grünlandkombi „GK” składa się z dwóch rzędów brony chwastownika z włóką wyrównującą i wału dogniatającego. Zaleta rozwiązania APV: bronę chwastownik i wał można stosować w kombinacji z tyłu. Za pomocą akcesoriów do montażu z przodu ciągnika oba narzędzia robocze można jednak zamontować oddzielnie z przodu i z tyłu ciągnika. Wał ugniatający można także stosować oddzielnie, w innych pracach polowych.

Zalety agregatu Grünlandkombi

  • Możliwość odłączania, mocowania i montażu wału oraz brony chwastownika bez użycia narzędzi
  • Lepszy rozkład ciężaru z broną chwastownik z przodu ciągnika i wałem z tyłu: środek ciężkości znajduje się blisko ciągnika
  • Połączenie kilku czynności w jednym cyklu roboczym według indywidualnych potrzeb (wyrównywanie, bronowanie, siew, ugniatanie)
  • Bezstopniowa regulacja ustawienia głębokości wału
  • Ustawienie głębokości, intensywności i agresywności pracy zębów brony chwastownika regulowane stopniowo poprzez zmianę położenia wału siłownikiem hydraulicznym

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Agregat GK”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Menu