Vestrum 100-130 CVX DRIVE

4 MODELE O MOCY OD 100 DO 130 KM

Nowa seria wyróżnia się spośród tłumu, łącząc kompaktowe wymiary cztero-cylindrowego ciągnika z komfortowo zaprojektowaną kabiną, charakterystyczną dla większych modeli Case IH. Rezultatem jest pierwszy ciągnik Case IH w klasie 100 KM z płynnie zmieniającą się przekładnią CVXDrive.

Opis

Vestrum CVXDrive – idealna maszyna do każdego zadania

LICZNE ZALETY PODCZAS:

TRANSPORTU

  • 0-40 km/h przy prędkości obrotowej silnika 1700 obr/min przekłada się na niskie zużycie paliwa
  • Amortyzowana oś przednia zapewnia komfortową jazdę i lepszą trakcję

PRACY Z ŁADOWACZEM

  • Niezwykle wytrzymała oś przednia o maksymalnym obciążeniu 3 500 kg
  • Komfortowa obsługa za pomocą dżojstika
  • Mały promień skrętu równy 4,5 m zapewnia doskonałą zwrotność

PRAC POLOWYCH

  • Zoptymalizowana konstrukcja podwozia umożliwia bliski montaż przedniego zaczepu
  • Maks. 7 zaworów hydrauliki zewnętrznej do obsługi każdego narzędzia
  • Tylny zaczep o udźwigu maksymalnym 5 600 kg

POZNAJ ZALETY RENOMOWANEJ TECHNOLOGII

W ciągnikach Vestrum CVXDrive marka Case IH po raz kolejny sięga po sprawdzone, skuteczne rozwiązania technologiczne rodem z FPT. Wysoka sprawność zastosowanego w ciągnikach Vestrum CVXDrive silnika została potwierdzona
w teście DLG PowerMix. W silniku o pojemności skokowej 4,5 l zastosowano układ wtrysku paliwa typu Common Rail.  Jego moc znamionowa wynosi od 100 do 130 KM, natomiast przy prędkości obrotowej od 1 700 do 1 900 obr/min silnik rozwija moc od 110 do 140 KM. Nowoczesnej turbosprężarce z zaworem wastegate oraz umieszczonej za nią chłodnicy międzystopniowej silnik rozwija wysoki moment obrotowy na niskich obrotach silnika.

PŁYNNA WYDAJNOŚĆ PRODUKCYJNA

Przekładnia bezstopniowa CVXDrive w ciągnikach Vestrum CVXDrive – najwyższy poziom pracy. Oprócz płynnego przyspieszania od prędkości zerowej do maksymalnej, zintegrowanego biegu pełzania i prędkości obrotowej wynoszącej zaledwie 1700 obr/min przy 40 km/h, przekładnię bezstopniową CVXDrive wyposażono w funkcję aktywnego zatrzymania, umożliwiającą ruszanie na pochyłościach bez używania sprzęgła lub hamulców.

KABINA, KTÓRA ZACHWYCA!

Wejdź do środka i poznaj prawdziwy komfort. Pierwsza klasa z zewnątrz i na zewnątrz: nowy ciągnik Vestrum CVXDrive zostawia świetne pierwsze wrażenie, którego siłę potęguje wejście do kabiny, która została stworzona z myślą o operatorze i składa się na wyjątkowy komfort, który wyróżnia ciągniki serii Vestrum CVXDrive.

INTUICYJNA TECHNOLOGIA, PROSTE STEROWANIE

Ciągniki serii Vestrum CVXDrive posiadają luksusową czterosłupkową kabinę i wiele elementów wpływających na komfort pracy. Układ elementów sterowania jest analogiczny do stosowanego w większych ciągnikach marki Case IH, dzięki czemu użytkownicy znający większe ciągniki marki bez trudu będą mogli obsługiwać te maszyny, a nowi użytkownicy szybko opanują obsługę ciągnika. Powszechnie znany podłokietnik z Multicontrollerem, zapewniający prostą i intuicyjną obsługę całej maszyny, stanowi standardowe wyposażenie ciągnika Vestrum CVXDrive.

PEŁNA PARA NAPRZÓD

Układ hydrauliczny skonstruowany pod kątem najcięższych zadań. Wytrzymały tylny zaczep kategorii II lub III N wyróżnia udźwig maksymalny sięgający 5 600 kg. Jeśli dodamy do tego pompę CCLS o wydatku 110 l/min CCLS, używanie nawet najcięższych narzędzi do kultywacji gleby nie będzie wyzwaniem. Opcjonalny przedni TUZ jest zintegrowany ze wspornikiem osi, a jego udźwig sięga 2 300 kg. Ciągniki Vestrum CVXDrive są wyposażone w układ sterowania przednim TUZ-em.

MNIEJ POWTÓRZEŃ, WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ

Modele Vestrum CVXDrive wyposażono w system Headland Management Control II, który wspomaga operatora podczas skrętów na uwrociach. Każdą czynność w ramach sekwencji skrętu można zaprogramować wg czasu lub przejechanej odległości. Za pomocą magistrali ISOBUS III narzędzie może sterować ciągnikiem Vestrum CVXDrive, automatycznie regulując prędkość jazdy do przodu, położenie zaczepu
i prędkość WOM-u i sterując pracą zaworów hydrauliki zewnętrznej zależnie od narzędzia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Vestrum 100-130 CVX DRIVE”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Menu