Prasoowijarka FUSION 3

W ciągu ostatnich 10 lat, rolnicy zmuszeni zostali do dramatycznego cięcia kosztów. W odpowiedzi na to firma McHale wprowadziła na rynek prasoowijarkę McHale Fusion 3, która łączy ze sobą dwie tradycyjnie oddzielne funkcje rolowania oraz owijania beli w jedną operacje, która może być wykonywana przez jednego operatora i jedną maszynę w tym samym czasie. Główny nacisk przy projektowaniu prasoowijarki Fusion 3 kładziono na wysoką wydajność i niezawodność, dzięki którym nie ma ona sobie równych.

Opis

Firma McHale jest rozpoznawana na całym świecie jako lider producentów owijarek oraz pras, czego przykładem jest flagowy już produkt: prasoowijarka McHale Fusion 3.

Sercem prasoowijarki McHale Fusion 3 jest 18 walcowa zmienna komora bębnowa i pionowy pierścień owijający spełniający rolę owijarki. Prasoowijarka Fusion 3 jest w pełni zautomatyzowaną maszyną, kontrolowaną przez przyjazny i prosty w obsłudze terminal sterowania owijarki i prasy w kabinie ciągnika.

Prasoowijarka McHale Fusion 3 jest złożoną, wytrzymałą maszyną która nie jest zwykłym połączeniem prasy z owijarką, ale jest to maszyna rolnicza wykonana głównie z myślą o intensywnym użyciu i wysokiej wydajności. Prasoowijarka Fusion jest również niezwykła z tego względu iż posiada opatentowany system przenoszeniu beli do części owijającej, który znacznie skraca czas całego procesu. Dzięki temu możliwe stało się również zapewnienie maszynie niewielkiej długości oraz zwiększenie wydajności.

Prasoowijarka Fusion (dzięki opatentowanemu systemowi przenoszeniu beli McHale) produkuje od 50 do 60 owiniętych beli na godzinę, co powoduje wzrost wydajności, obniża koszty i zwiększa zyski.

Podwykonawcy i rolnicy na całym świecie używają maszyn Fusion 3 podczas sezonu zbiorów kiszonki do produkcji okrągłych bel z kiszonką. Prasoowijarka McHale Fusion 3 firmy McHale wypracowała sobie reputację maszyn rolujących bele o wysokiej gęstości zbicia. Dodatkowo dzięki swojemu pionowemu pierścieniowi owijającemu maszyna Fusion 2 produkuje bardzo dobrej jakości paszę.

Prassowoijarki Fusion 3 firmy McHale używane są przez rolników podczas wiosennych i letnich miesięcy na obydwu półkulach. Głównymi plonami rolowanymi w bele są trawa, lucerna i koniczyna, natomiast bardziej postępowi rolnicy używają innych rodzajów plonów do rolowania. Prasoowijarkę Fusion 3 można również używać do produkcji beli z sianem i słomą, które można zostawiać parami na polu do odebrania.

Prasoowijarki Fusion 3 firmy McHale McHale wypracowała sobie reputację maszyn rolujących bele siana, słomy i kiszonki o wysokiej gęstości zbicia Prasoowijarkę Fusion 3 firmy McHale można spotkać w gospodarstwach w 50 krajach. Prasoowijarki Fusion 3 firmy McHale stały się maszynami wybieranymi przez podwykonawców i postępowych rolników związanych z przemysłem mleczarskim w Irlandii, Anglii, Szkocji, Walii, Francji, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii, Polsce, na Węgrzech, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Korei, Australii i Nowej Zelandii.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Prasoowijarka FUSION 3”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Menu