Ładowacz Stoll ProfiLine

Opis

Nasza inteligentna konstrukcja oferuje komfort pod każdym względem, spotykany wyłącznie w produktach STOLL.
Niemiecka technika jest znana na całym świecie z wysokiej jakości, wydajności i niezawodności. Wszystkie ładowacze czołowe STOLL są produkowane w Niemczech i spełniają wszystkie te cechy. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z innowacyjnymi rozwiązaniami – tego właśnie oczekujemy od niemieckiego produktu wysokiej jakości.

Sięgnij po pełną moc serii STOLL ProfiLine. Najlepsze parametry we wszystkich dziedzinach zapewniają najwyższą jakość pod względem siły udźwigu, wysokości podnoszenia, stabilności i prędkości załadunku. Ponadto dobrany indywidualnie osprzęt całej linii ProfiLine doskonale spełni potrzeby każdego rolnika lub firmy świadczącej usługi dla rolnictwa. Prawdziwi profesjonaliści dla profesjonalist.w.

Pełna moc – smukła konstrukcja

 • Ładowacze czołowe serii ProfiLine FZ są wykonane ze stali drobnoziarnistej. Zaletą tego materiału jest wysoka stabilność i sztywność oraz smukła i lekka konstrukcja.

 • Ramię wysięgnika jest wyginane z jednego kawałka stali – drążki sterownicze są zamontowane wewnątrz ramienia. Wszystkie przewody hydrauliczne znajdują się pod ramieniem wysięgnika – są łatwo dostępne, a zarazem zabezpieczone przed uszkodzeniem.

 • Masa własna ładowacza czołowego jest niewielka, co nie wpływa jednak negatywnie na jego olbrzymią moc. Zredukowana masa znacznie zmniejsza obciążenie osi przedniej ciągnika. Wydłuża to jego okres użytkowania.

 • Aby uniknąć konieczności regularnej wymiany węży w obszarze ramion zgodnie z normą DIN 20066, stosujemy w tym miejscu niezużywające się stalowe rury hydrauliczne.

Duże ciągniki cieszą się coraz większą popularnością. Oczywiście STOLL ma swojej ofercie ładowacze czołowe r.wnież do tych ciągnik.w. Seria ProfiLine przechodzi niezawodnie najcięższe testy. Jej wszechstronność jest już legendarna. Jest naszą dumą i radością.

Największe korzyści dla użytkownika:

 • R.żne modele ładowaczy czołowych doskonale pasują do ciągnik.w o mocy od 50 do ponad 300 KM.
 • Najlepsza jakość, wykonanie z drobnoziarnistej stali, wysoka sztywność i stabilność konstrukcji.

 • Imponujący ogromny udźwig i wysokość podnoszenia.

 • Kinematyka osi Z i optymalna pozycja rury poprzecznej zapewniają najlepszą widoczność osprzętu roboczego.

 • Do uzyskania dostępu do przewod.w wystarczy zwyczajny klucz płaski.

 • Najlepsze wyposażenie opcjonalne zapewniające jeszcze wydajniejszą pracę: Return-to-Level, szybkie opr.żnianie i funkcja dodatkowego nabierania.

 • W zależności od modelu ładowacza dostępne są ramy szybkowymienne do innych system.w zaczepowych – STOLL zapewnia pełną elastyczność.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Ładowacz Stoll ProfiLine”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Menu