Farmall A 85-115

4 MODELI O MOCY OD 55 DO 114 KM
Farmall A jest skonfigurowany w taki sposób, żeby początkujący operatorzy byli w stanie szybko zapoznać się i być w stanie użytkować ciągnik do prac pomocniczych w dużym gospodarstwie. W przypadku małych inwestycji- zakup Farmall A jest najbardziej uzasadniony ze wzdlędu na niską cenę i koszty eksploatacji.

Opis

Ciągniki Farmall A spełniają wymagania najnowszych norm bezpieczeństwa w zakresie ochrony operatorów, a ich silniki są zgodne z normą emisji Stage IIIB. Niezawodność i długotrwałą wydajność zapewniają sprawdzona konstrukcja przekładni, wysokiej jakości podzespoły i wytrzymała konstrukcja. Niezależnie od wybranego wariantu wyposażenia, możesz mieć pewność, że Farmall A doskonale się sprawdzi w pracy.

ŁATWY DOSTĘP I ZNAKOMITA WIDOCZNOŚĆ

Wąskie słupki, duże lusterka, szeroka przednia szyba oraz precyzyjnie zaprojektowane drzwi i szyby ciągnika Farmall A oznaczają najlepszą w tej klasie mocy widoczność ładowacza i narzędzia ciągniętego lub podwieszonego. Operator nie musi się zatem wysilać, aby w pełni kontrolować sytuację.

ERGONOMIA

Logicznie rozmieszczone elementy sterujące na konsoli oraz jeszcze bardziej przejrzysty i spójny układ przyrządów na nowej desce rozdzielczej stanowią część pakietu, dzięki któremu podczas pracy z Farmall A wszelkie zadania stają się łatwiejsze Dźwignie i przełączniki są zawsze pod ręką, co przekłada się na niemal instynktowną obsługę już w niedługim czasie po pierwszym uruchomieniu.

DOSKONAŁA WIDOCZNOŚĆ

Umieszczenie rury wydechowej przy słupku A kabiny w nowej generacji ciągników Farmall A zapewnia doskonałą i nieograniczoną widoczność do przodu. W ciągniku dostępny jest zwiększający widoczność panel dachowy, dodatkowe tylne światła robocze, wycieraczki szyby tylnej i teleskopowe lusterka wsteczne zapewniające doskonałą widoczność niezależnie od wykonywanego zadania: od prac z ładowaczem aż do transportu drogowego.

NAPĘDZIMY TWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ

Turbodoładowane silniki ciągników Farmall A z chłodzeniem międzystopniowym zapewniają niezawodną moc i wydajność każdego dnia. Cechami charakterystycznymi 4-cylindrowych jednostek napędowych FPT tej gamy ciągników są wysoka moc i niskie zużycie paliwa. Nieskomplikowana, wytrzymała konstrukcja modelu Farmall A przekłada się na bezproblemową, długą eksploatację przy niskich wymaganiach serwisowych.

PRĘDKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Do wyboru jest szereg przekładni, 12 x 12, 20 x 12 z biegami pełzającymi lub 12 x 12 Powershuttle* pozwalającym na zmianę kierunku jazdy bez użycia sprzęgła. Poszczególne modele oferują maksymalną prędkość jazdy 30 lub 40 km/h. Większe bezpieczeństwo hamowania zapewnia opcjonalna we wszystkich modelach oś przednia z układem hamulcowym. *Zależnie od specyfikacji rynkowej.

PRZEKŁADNIA POWERSHUTTLE

Zamontowana na kolumnie kierownicy dźwignia kierunku jazdy umożliwia kontrolowane, bezpieczne manewrowanie, zwłaszcza podczas pracy z ładowaczem, zgarniania materiału lub wykonywania ciasnych skrętów na uwrociu, a dodatkowo zapewnia mniejsze zmęczenie podczas wielogodzinnej pracy.

UKŁAD HYDRAULICZNY O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI

Dzięki nawet 3 tylnym zaworom zdalnym, 2 zaworom międzyosiowym i mocnemu tylnemu TUZ, Farmall A jest przygotowany do wszystkich zadań. Zastosowanie dodatkowej pompy hydraulicznej o dużym wydatku może zwiększyć przepływ w układzie hydraulicznym o 33%, czyli zapewnić krótszy czas reakcji i cykle robocze ładowacza.

WARIANTY PRĘDKOŚCI WOM ZAPEWNIAJĄCE WYDAJNOŚĆ I WSZECHSTRONNOŚĆ

WOM o prędkości 540 to wyposażenie standardowe*, natomiast jako opcję można wybrać WOM o prędkości 540/540E lub 540/1000. Zarówno WOM o prędkości 540E, jak i ten o prędkości 1000 są lepiej dostosowane do krzywych mocy i momentu obrotowego silnika, wymagają niższej prędkości obrotowej silnika, a tym samym dodatkowo zwiększają efektywność paliwową. Dla wygody operatora prędkość obrotowa WOM wyświetla się na desce rozdzielczej. *Zależnie od specyfikacji rynkowej.

IDEALNY, KOMPAKTOWY CIĄGNIK UŻYTKOWY

Istnieją prace rolnicze, przy których kluczowe właściwości jakich wymagasz od ciągnika, to te najprostsze. Potrzebujesz ciągnika o nieskomplikowanej konstrukcji. Który dysponuje wystarczającą siłą, aby sprostać ciężkim zadaniom dnia codziennego. I który nigdy cię nie zawiedzie. Ten ciągnik to Case IH Farmall 50 A.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Farmall A 85-115”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Menu