Famrall A 55-75

3 MODELE O MOCY OD 55 DO 75 KM
Dla klientów szukających wszechstronnego ciągnika o kompaktowych wymiarach do wykonywania prac o ogólnym charakterze marka Case IH stworzyła ciągnik Farmall A – lekki, niezwykle zwrotny ciągnik o niskich kosztach eksploatacji, stanowiący idealne połączenie osiągów i rozsądnej inwestycji. Za pomocą ciągnika Farmall A wykonasz każde zadanie w komfortowym wnętrzu kabiny, dzięki któremu nawet najdłuższy dzień minie w okamgnieniu.

Opis

Nowy Farmall A wyróżnia ekonomika pracy bez uszczerbku dla mocy i wytrzymałości, osiągana dzięki oszczędnemu silnikowi z układem wtrysku paliwa Common Rail. Renomowana przekładnia została zaprojektowana z myślą o wykonywaniu szeregu prac, począwszy od lekkich prac polowych po prace wykonywane w obejściu i za pomocą ładowacza czołowego, aby zapewnić wydajność i niezawodność. Wszechstronny ciągnik Farmall A wyróżniają świetna widoczność, komfort i elementy sterowania, pozwalające zwiększyć wydajność pracy w ciągu długiego dnia pracy.

ŚWIETNA WIDOCZNOŚĆ
Czterosłupkowa kabina o przeszklonej powierzchni równej 5 m2 zapewnia doskonałą widoczność w każdym kierunku. Okno dachowe ułatwia prace wykonywane przy użyciu ładowacza czołowego i umożliwia bezpieczne podnoszenie i opuszczanie ładunków bez konieczności wychylania się w fotelu do przodu.

PEŁEN KOMFORT
Ciągniki Farmall A 55-75 posiadają fotel operatora zaprojektowany specjalnie pod kątem długich dni roboczych i zapewniający operatorowi pełen komfort podczas pracy. Układ wentylacji, ogrzewania i opcjonalna klimatyzacja są gwarancją komfortowego środowiska pracy przy każdej pogodzie.

ERGONOMICZNA KONSTRUKCJA
Proste, ergonomiczne elementy sterowania w ciągnikach Farmall A 55-75 cechuje łatwość obsługi, dzięki czemu praca ciągnikiem to czysta przyjemność. Regulowana kolumna kierownicy umożliwia optymalne ustawienie kierownicy do pracy. Przejrzysta deska rozdzielcza i układ elementów sterowania z prawej strony operatora sprawiają, że praca ciągnikiem szybko wchodzi w krew.

WYDAJNY I EFEKTYWNY
Zastosowany w ciągnikach Farmall A 55-75 silnik FPT o pojemności skokowej 2,9 l należy do najoszczędniejszych w swej klasie i nie wymaga stosowania płynu AdBlue. Układ wtrysku paliwa Common Rail zapewnia stałą moc w zakresie od 1900 do 2300 obr/min i maksymalny moment obrotowy już przy 1400 obr/min, ułatwiając ekonomiczną i wydajną pracę. Rurę wydechową można szybko przestawić z położenia pionowego do poziomego odpowiednio do wykonywanego zadania. Okres pomiędzy wymianą oleju wynosi 600 godzin

MAKSYMALNA TRAKCJA
W podstawowej wersji ciągniki Farmall A 55-75 posiadają oś przednią 2WD, lecz wszystkie modele można zamówić w wersji 4WD. Modele 2WD posiadają mechaniczną przekładnię 12 x 12 o maksymalnej prędkości 30 km/h. W modelach ciągników Farmall A 55-75 w wersji 4WD stosowana jest standardowo przekładnia 12 x 12 z mechaniczną przekładnią nawrotną o maksymalnej prędkości 40 km/h; jako opcja jest oferowana przekładnia 20 x 20 z biegiem pełzania, pozwalająca jechać z prędkością 100 m/h. W modelach 4WD można opcjonalnie zastosować przekładnię 12 x 12 z przekładnią nawrotną Powershuttle umożliwiającą zmianę kierunku jazdy bez użycia sprzęgła

MOC DO OBSŁUGI KAŻDEGO NARZĘDZIA
Tylny TUZ w ciągnikach Farmall 55-75 A oferuje udźwig wynoszący 2700 kg, a z dodatkowym siłownikiem udźwig zostaje zwiększony do 3000 kg. Wydatek pompy hydraulicznej to 47 l/min. Standardowy WOM obsługuje prędkość 540 obr./min. Oszczędność paliwa przy lekkich pracach zapewnia WOM 540 / 540 Eco dostępny również z prędkościami zależnymi od prędkości ciągnika.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Famrall A 55-75”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Menu