Brona chwastownik GS

Brony serii GS są rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje recepty na optymalną pielęgnację użytków zielonych.

Opis

Wysokiej jakości pasza podstawowa stanowi jedno z najważniejszych źródeł energii w produkcji mleka. Dlatego tak istotne jest przygotowanie optymalnych warunków glebowych, które pozwolą na prawidłowy wzrost upraw. Brona chwastownik do użytków zielonych APV pielęgnuje podłoże w kompleksowy sposób: wyrywa niepożądaną trawę, tworząc miejsce dla nasion oraz napowietrza glebę, co pobudza naturalny rozwój i kiełkowanie różnorodnej roślinności.

Co więcej, bronę chwastownik można dodatkowo wyposażyć w siewnik pneumatyczny – dzięki temu, możliwości całego zestawu rozszerzą się o siew oraz rozsiew. Ta maszyna podczas jednego przejazdu bronuje łąkę oraz rozsiewa nasiona roślin strączkowych, zapewniając możliwość kontrolowania stosunku pomiędzy trawą, roślinami strączkowymi i chwastami.

Zalety brony chwastownik do użytków zielonych:

  • Wyrównywanie kretowisk i innych nierówności za pomocą resorowanej włóki wyrównującej (dostępnej w akcesoriach)
  • Dwa pola z zagiętymi, okrągłymi zębami sprężynowymi o różnych grubościach i sile oddzialywania na glebę. Jest to kombinacja unikatowa w technologii rolniczej.
  • Każdy rodzaj zębów (czerwonych i czarnych) może być używany oddzielnie i dowolnie ustawiany w zależności od potrzeb. Dzięki temu można osiągnąć optymalne ustawienie zębów względem warunków glebowych. Prosta regulacja zębów 3. i 4. rzędu (czarnych)
  • Zastosowanie brony w uprawach polowych

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Brona chwastownik GS”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Menu